New Eden Open i dwukropek; Dzień 2 Mecze 12-13

Data Utworzenia: 8 Móc 2021
Data Aktualizacji: 7 Móc 2024
New Eden Open i dwukropek; Dzień 2 Mecze 12-13 - Gry

Dlaczego Dash vs. The HUNS

Pomimo tego, że oba zespoły są uważane za pretendentów do tytułu, każdy przegrał swój pierwszy mecz. Ten mecz był wygraną dla obu stron, ponieważ przegrany zrobiłby wczesne wyjście z szoku. Dlaczego Dash zdecydował się na szybki zespół dalekiego zasięgu oparty na pancernikach Machariel HUNS były diametralnie przeciwne flocie awanturników o dwóch kronosach.

Początkowe uderzenia alfa z Dlaczego Dash Machariels zniszczył fregatę szturmową Taranisa i prawie jego skrzydłowego. Niemniej jednak HUNSowi udało się uporać z jednym z nich Dlaczego Dash pancerniki pozwalające flotom zbliżać się do siebie. Dlaczego Dash wylał ogień na HUNS Logistyka Oneiros, ale webar Machariel eksplodował, a jego partner również szybko został pokonany. Dlaczego Dash odpowiedział, wyrzucając Oneirosa i atakującego Taranisa, ale na drugie było już za późno Dlaczego Dash Machariel.

W 5-minutowym półmetku punkty wynosiły 19-40 na korzyść HUNS. Zdesperowany Dlaczego Dash zaczął gorączkowo szukać punktów w pościgu za fregatą i a HUNS Taranis został wypatroszony, a ich uwaga zwróciła się do krążownika myrmidon. Uświadomienie sobie zniszczenia nie przyniosłoby wystarczających punktów, Dlaczego Dash przeszedł na cel pancernika Kronos, który był ciężko opancerzony i zdołał zbliżyć go do obrażeń strukturalnych, ale pilotowi udało się uniknąć zniszczenia, aż do czasu.

Dlaczego Dashnadzieje były przerywane i HUNS wisiał na.

WYNIK: Dlaczego Dash (na zewnątrz) 21 - 44 HUNS

Tinkerhell i Alts vs. Izonopy tlenu

Kolejny mecz z obiema drużynami w limuzynie ostatniej szansy. Tinkerhell i Alts wystawił dwa pancerniki Machariel ze wsparciem w porównaniu z bliźniaczymi Kronosami Izotopy tlenu flota.

Pierwsza kwarta 10-minutowego meczu minęła bez eksplozji, ponieważ obie drużyny okrążyły arenę o długości 125 km, uważając, aby nie przedłużyć się, próbując uzyskać przewagę. Nagle a Tinkerhell i Alts Niszczyciel Sabre eksplodował Izonopy tlenu Fregata Enyo uległa uszkodzeniu, zanim została uratowana przez szybką reakcję krążownika logistycznego. Tinkerhell i Alts poniósł dalsze małe straty statku przed uszkodzeniem Izonopy tlenu Enyo w końcu upadł. Ostatecznie, Izonopy tlenu infekował kolejne straty przeciwnika, niszcząc ostatniego wroga Saber i fregatę Jaguara.

Z prawie pełnym Izonopy tlenu flota polująca na trzy pozostałe cele - dwa Machariels i krążownik logistyczny Scimitar - i pozostały tylko trzy minuty, wyglądało to beznadziejnie dla Tinkerhell i Alts. Zbliżając się do ostatniej chwili, oba krążowniki logistyczne zostały wybrane, pozostawiając wynik 17-30 do Izonopy tlenu, którego zwycięstwo wydawało się pewne, jak zwycięstwo Tinkerhell Machariels rozpaczliwie strzelał salwami na krążowniku Brutix.

W zapierającym dech w piersiach finale, gdy pozostało tylko osiem sekund, Brutix eksplodował, osiągając wynik 30-30. Nawet komentatorzy wydawali się nieświadomi zasad w tej sytuacji, ale późniejsze zniszczenie Izonopy tlenu fregata po czasie była przełomem, który przypieczętował oszałamiający powrót Tinkerhell i Alts.

WYNIK: Tinkerhell i Alts 34 - 30 Izonopy tlenu (na zewnątrz)