Data Utworzenia: 17 Czerwiec 2021
Data Aktualizacji: 8 Móc 2024
Smite World Championship Dzień 3 i dwukropek; Egzaminy końcowe - Gry

Zawartość

Stawka była wysoka w ostatnim dniu turnieju Porazić Mistrzostwa Świata w Atlancie, Georgia. 2,5 miliona dolarów o wysokich stawkach.

Po bardzo konkurencyjnym drugim dniu półfinałów na szczycie znalazły się Cognitive Prime z Ameryki Północnej i Titan z Europy. Możesz przeczytać nasze szczegółowe omówienie drugiego dnia tutaj i wywiady z Cognitive Prime i Titan.

Mecz pocieszenia (Cognitive Red vs. SK Gaming)

Mecz pocieszenia na trzecie i czwarte miejsce rozpoczął dzień. Cognitive Red z Ameryki Północnej zmierzył się z europejskim SK Gaming za 400 000 $. Oba zespoły odniosły udany turniej w miniony weekend i każdy czuł się równomiernie.

Gra pierwsza

Cognitive Red narysował pierwszą krew na początku w 5-minutowym znaku z Divios wymachującym podwójnym zabiciem. Cognitive Red kontynuował ten moment przez pierwsze dziesięć minut, przejmując prowadzenie w złocie i doświadczając 4-1 śmierci. Wkrótce potem Zyrhoes SK Gaming wyjęło trzech członków Cognitive Red, aby związać wynik na 4-4. SK Gaming bierze pierwszy Gold Fury 12 minut i wydaje się, że przegrupowuje się po nieudanym starcie.

Cognitive Red radzi sobie zarówno z drugim Gold Fury, jak i Fire Giant w ciągu kilku minut i wywiera presję na SK Gaming dzięki walkom drużynowym. Po 28 minutach Cognitive Red niszczy Titan SK Gaming i wygrywa pierwszy mecz.

Gra druga

Z dużą ilością nagród pieniężnych na linii, SK musi wygrać ten mecz, aby pozostać w walce o trzecie miejsce. Dwie minuty po drugim meczu Cognitive Red dostaje pierwsze zabójstwo. SK Gaming gra nieco bardziej defensywnie i wymyka się atakom Cognitive Red przez pierwsze dziesięć minut meczu, utrzymując wynik 3-0 dla Cog Red.

Po 18 minutach Cognitive Red pokonuje pierwszego Gold Fury i Fire Giant, zwiększając swoją złotą przewagę o 15 000. SK Gaming nie wydaje się złapać przerwy i walczy o zabicie któregokolwiek z Cognitive Red. Wynik pozostaje na poziomie 11-0 dla Cognitive Red przez 20 minut meczu. Po 23 minutach Cognitive Red wygrywa wszystkie SK Gaming i trafia do wrogiego Titana. Pokonują Tytana i zabezpieczyli trzecie miejsce w Porazić Mistrzostwa Świata.

Finały (Cognitive Prime vs. Titan)

Z różnicą w puli nagród w wysokości 800 000 $ pomiędzy pierwszym a drugim miejscem, obie drużyny przynoszą wszystkie, które mają na finał Porazić Mistrzostwa Świata. Cognitive Prime reprezentujący Amerykę Północną i Titan z regionu Europy zmierzy się z tytułem mistrza w najlepszym z pięciu meczów.

Gra 1

Zarówno Cognitive Prime, jak i Titan wyrzucają grę ze skokiem na środku mapy, pokazując poziom sportowej rywalizacji i zabawy podczas finałów. Po 4 minutach rozgrywki rozpoczyna się walka drużynowa z Cognitive Prime wygrywającym 4-1 w zabójstwach.

Cognitive Prime bierze pierwszą Złotą Furię przy 8 minutowym znaku i prowadzeniu złotem i doświadczeniem. Cognitive Prime pokonuje drugą i trzecią Złotą Furię, a następnie Ognisty Olbrzym, przejmując pełną kontrolę nad mapą w trzydziestominutowym znaku. Po czwartej Złotej Furii, Cognitive Prime trafia na wroga Tytana Tytana i wygrywa pierwszy mecz.

Gra 2

Drugi mecz rozpoczyna się od Cognitive Red, który rysuje pierwszą krew w ciągu pierwszej minuty. MLCSt3alth Cognitive Prime dominuje tylko z 3 zabójstwami na początku gry. Cognitive Prime przejmuje Gold Fury o 7:30 i ponownie o 13:30, z wynikiem 5-1 dla Cog.

Po dwudziestu minutach gry Titan nie ma wież, a Cognitive Prime kontroluje większość mapy. Cognitive Prime pokonuje Ognistego Olbrzyma i czwartą Złotą Furię, zwiększając swoją przewagę o ponad 20 000 sztuk złota i doświadczenia. Cognitive Prime zabezpiecza drugą wygraną finałów z Titanem.

Gra 3

Titan musi wygrać ten mecz, aby pozostać w konkursie, z 800 000 $ na linii. Analitycy Hi-Rez są przekonani, że jest to koniec Titana, gdy zaczyna się trzeci mecz. Cognitive Prime zabezpiecza pierwszą krew przy znaku 2 minuty, ale gra szybko kończy się na 2-2 przez następne 6 minut. Tytan przejmuje Cognitive Prime o 8:30 i bierze 3 zabójstwa na prowadzenie 5-2. Titan bierze pierwszą Złotą Furię i wygrywa drugą walkę drużynową, prowadząc teraz 9-5.

Ataraxia Titana dominuje potrójnym zabiciem 17 minut, a Titan pokonuje drugą Złotą Furię i Ognistego Olbrzyma. Po 34 minutach rozgrywki Titan naciska na Feniksy Cognitive Prime i wychodzi na szczyt w tej niesamowitej grze powrotnej.

Gra 4

Cognitive Prime pocą się teraz, początkowo sądząc, że finały będą 3-0. Czwarta gra rozpoczyna się od zdobycia przez Tytana pierwszej krwi trzy minuty.

Obie drużyny grają bardziej defensywnie, a po 9 minutach rozpoczyna się walka drużynowa z prowadzącym Titanem 6-2. Titan wykorzystuje ten moment, by zabezpieczyć pierwszą Złotą Furię, ale Cognitive Prime rozpoczyna kolejną walkę drużynową, zamykając lukę dzięki 12-10 Titan.Po 24 minutach Titan pokonuje kolejną Złotą Furię i zabija 4 graczy Prime Cognitive Prime.

Następnie Titan wyjmuje Ognistego Olbrzyma i wykonuje ostatni nacisk na Tytana Najwyższego Poznawcy. Titan wiąże finały, wygrywając czwarty mecz, podczas gdy obaj wchodzą do piątej gry.

Gra 5

Energia w Cobb Energy Performing Arts Center jest niesamowita. Po czymś, co wydawało się być pewnym dla Cognitive Prime, Titan zaskoczył wszystkich, chwytając dwa ostatnie mecze. Piąty i ostatni mecz rozpoczyna się od objęcia prowadzenia przez Titana po walce drużynowej. Oba zespoły grają bardzo defensywnie, a po dziewięciu minutach rozpoczyna się kolejna walka drużynowa, a Cognitive Prime zabiera większość Titana na prowadzenie 6-4.

Cognitive Prime bierze pierwszą Złotą Furię i dominuje nad kolejną walką drużynową, 14-6 Cog. Cognitive Prime pokonuje kolejną Złotą Furię i naprawdę przejmuje kontrolę nad mapą. Po długim meczu Cognitive Prime pokonuje Tytana, aby stać się Porazić Mistrzowie świata!

Dziękujemy za zapoznanie się z naszą relacją z SWC na GameSkinny. Gamer Launch, nasz siostrzany produkt, jest dumną oficjalną stroną webhostingową dla klanów SMITE, gildii i zespołów!