Madden 16 typów Carolina Panthers do wygrania Superbowl

Data Utworzenia: 2 Kwiecień 2021
Data Aktualizacji: 15 Móc 2024
Madden 16 typów Carolina Panthers do wygrania Superbowl - Gry

Zawartość

Madden 16, Najnowsza odsłona serii EA, zdecydowała o zwycięstwie Superbowl 50 - Carolina Panthers.

Szaleć ma historię wybierania zwycięzców z alarmującą dokładnością. W zeszłym roku gra prawidłowo przewidział zarówno zwycięzcę, jak i końcowy wynik meczu Superbowl między Patriotami i Seahawks (28-24). Wygrana poprawiła rekord przewidywania Superbowl do 9-3.

Według Szaleć, oto co się stanie:

1. kwarta: 10-0 Karolina

Carolina ma wczesną przewagę dzięki długiemu zwrotowi przez Teda Ginn Jr., po którym następuje podanie przyziemienia do ciasnego końca Grega Olsena. Carolina zamyka kwartał z bramką.

2. kwarta: 17-0 Karolina

Carolina kontynuuje atak, otwierając drugi kwartał z Jonathanem Stewartem pędzącym przyziemieniem. Broncos wciąż nie mogą znaleźć się w strefie końcowej.

3rd Quarter: 17-13 Carolina

Manning i the Broncos wychodzą z walki w trzecim kwartale, nie są gotowi poddać się bez walki. Manning rzuca przyziemienie do Emmanuela Sandersa, dając Broncosowi pierwsze punkty. Po przyłożeniu następuje przechwycenie i dwie bramki.

4. kwartał: 20-17 Broncos

Broncos kontynuują swój bieg, a Manning rzuca przyłożenie do Demaryiusa Thomasa, aby wziąć 20-17 przewagi. Ale z mniej niż minutą na zegarze Cam Newton bierze sprawy w swoje ręce, gramoląc się i skacząc nad graczami Broncos, by dostać się do strefy końcowej.

Wynik końcowy: 24-20 Panthers

Kogo chcesz zobaczyć wygrać Superbowl? Czy zgadzasz się z tą prognozą? Daj nam znać w komentarzach poniżej!