Autor: Eric Farmer
Data Utworzenia: 10 Marsz 2021
Data Aktualizacji: 15 Móc 2024
Hi-Rez Expo 2017 i dwukropek; Najważniejsze wydarzenia i wyniki finału konsoli SMITE - Gry

Zawartość

To ostatni dzień tegorocznego Hi-Rez Expo i szczyt PORAZIĆ zespoły na świecie idą łeb w łeb w intensywnych meczach o najwyższy tytuł mistrzowski. Po ciężkim tygodniu setów (i rozstrojów), dwie drużyny pozostały w Lidze Konsoli SMITE - Team Eager i Soar G2A.

Z tytułem Mistrzostw Konsoli Sezonu 1 na linii, te dwie drużyny z Ameryki Północnej walczyły na arenie światowej, aby zobaczyć, kto wygra największą wygraną PORAZIĆ pora roku. Był to dobrze rozegrany set po obu stronach, ale Eager ostatecznie wyszedł na szczyt z rekordem 3-1 w porównaniu z Soar.

Gra 1

Zwycięzca: chętny

• Szybować: Odin, Thor, Scylla, Terra, Jing Wei
  • Chętny: Nike, Awilix, Zeus, Sylvanus, Chronos

Soar rozpoczął silną grę w tej grze, zdobywając 3 zabójstwa na Eager w zaledwie dwie minuty. Kilka agresywnych walk z Soar utrzymywało Eager na plecach. Ale wczesna przewaga musiała trafić do głowy Soara, ponieważ szybko stracili równowagę, gdy Eager odsunął się.

W 10-minutowym znaku Soar zaatakował z marnującym Thor Ultem. Chętni ukarali ich za złe połączenie, odbierając dwa zabójstwa. Soar próbował nadrobić to, biorąc minutę później Złotą Furię, ale nadmiernie się przedłużyli i zmarnowali kolejnego Thora, zarabiając kolejne 2 zabójstwa za darmo.

Soar kontynuował robienie niechlujnych połączeń, a Eager cierpliwie czekał na ich błędy, a następnie zagrał doskonałą kontr-grę. Kolejny atak zakończył się handlem 2-1 na korzyść Eagera, podbijając ich do 9 zabijając Soar's 8 i kładąc je mocno na czele.

Pomiędzy jasnymi wezwaniami Eagera i Soarem do wyboru pojedynków drużynowych, a nie celami rolniczymi, silna przewaga Eager'a była coraz większa, a reszta gry toczyła się dalej. Soar szybko zaczął tracić cele, z chętnym parowaniem kilku wież poziomu 1 i 2. poziomu. W kontakcie 2-2 na środkowym pasie Eager wziął środkowego Feniksa i wywarł poważny nacisk na bazę Soara.

Po 27 minutach Eager zainicjował ponownie i znalazł się na szczycie w handlu 3-1, co umożliwiło im wzięcie Ognistego Giganta za darmo. Zaledwie trzy minuty później wylądowali kolejne potrójne zabójstwa i wepchnęli się do bazy Soar, by obalić Tytana.

Chętni biorą udział w jednym z Wielkich Finałów Konsoli! pic.twitter.com/pLXfdhT5RQ

- SmitePro (@SmitePro) 8 stycznia 2017 r

Gra 2

• Szybować: Sylvanus, Odin, Susano, Zhong Kui, Kupidyn
  • Chętny: Nike, Hun Batz, Zeus, Xing Tian, ​​Chronos

Tak jak w przypadku Gry 1, Soar trafił na ziemię w Grze 2. Wzięli pierwszą krew, a następnie wykonali jeszcze kilka wyborów na swoich pasach we wczesnej fazie. Chętni potrafili znokautować kilku członków Soar tu i tam, ale następny duży atak po 12 minutach nie poszedł na ich korzyść. Soar wylądował quadrą zabijając na Eager za darmo, a następnie obrócił się na wielu pasach, aby przejąć kontrolę nad dżunglą i złapać jak najwięcej wież 1 poziomu.

Chętni nie wzięli uprzejmości, by zostać zgładzonym, a podczas ich następnego starcia obrócili się o handel na korzyść 4-0. Soar zdołał wyrwać jednego członka po odejściu, ale to nie wystarczyło, by utrzymać przewagę.

Po tej brutalnej walce drużynowej było jasne, że Chapo (Soar) stawał się trochę zbyt pochylony, aby utrzymać głowę w grze. Chętny karał swojego Sylvanusa, aby wyleczył go z równania i najwyraźniej dosięgał go do głowy. Comms for Soar zaczęło się rozpadać w tym samym czasie, kiedy anty-gojenie Eagera pojawiło się w pełnej mocy, co doprowadziło do śnieżnej kuli dla Eager.

Około 25-minutowego meczu, zespoły zderzyły się ponownie w walce 3-2, która spadła na korzyść Eagera. Pozwoliło im to złapać wieżę poziomu 2 i zwiększyć nacisk na mapę. Po odrodzeniu się ich pełnego zespołu, Eager ruszył na 5-1 wipe na Soar. Z jasnym torem i zbyt długim czasem odrodzenia, aby Soar mógł cokolwiek zrobić, Eager sprowadził środek Phoenixa, a następnie wziął tytana na drugą wygraną.

. @ EgrWorld łączy rzeczy i wygrywa w grze 2! #HRX pic.twitter.com/8l792VFHSO

Gra 3

Zwycięzca: Soar

• Szybować: Odyn, Scylla, Terra, Kupidyn, Hun Batz
  • Chętny: Tyr, Awilix, Ra, Sylvanus, Sol

Po raz kolejny Soar wyszedł z bramy, kołysząc się w tej grze. Wzięli pierwszą krew, a następnie wyhodowali swoją stronę mapy, dopóki nie złapali kontraktu 2-0 z Eagerem na 7 minut. Jeszcze jeden wybór na torze opuścił Soar przed 4 zabójstwami do 0 przez 10-minutowy znak.

Gdy chętnie grał z tylnej stopy, Soar nie zatrzymałby ciśnienia na swoich pasach. Wymusili kilka walk drużynowych w ciągu kilku minut, bezlitośnie zmuszając bogów Eagera do powrotu do bazy i wymykając się celom dżungli.

Rzeczy wyglądały ponuro dla Eagerów o 22 minuty, z Soar up na zabójstwach 17-6. Chętni szybko stracili kilka celów mapy na poziomie 1 i 2, z których po prostu nie byli w stanie odzyskać. Pomimo skoordynowanych wysiłków, aby zgrupować i podtrzymać walki drużynowe z uzdrawianiem Sylvanusa, nadal byli dzieleni i wybierani jeden po drugim.

W 26 minucie Soar wpadł do ich bazy i wziął Titana za pierwsze zwycięstwo w meczu.

Rzeczy się nagrzewają! @SoaRGaming wygrywa grę 3! #HRX pic.twitter.com/Rx4wChUe3z

Gra 4

• Szybować: Scylla, Odin, Jing Wei, Guan Yu, Ne Zha
  • Chętny: Sylvanus, Nike, Chronos, Ratatoskr, He Bo

Kontynuując serię na mecz, Soar złapał pierwszą krew i wpadł w dobrą agresję na początku gry. Ale wkrótce po wylądowaniu ten Eager odwrócił się i zarobił Soar w handlu 2-1. Soar zemścił się ponownie z 2 darmowych zabójstw dla siebie, po czym znalazł kolejne 2 zabójstwa. Chętni też wybrali, ale wciąż tracili połowę z zabójstwami na 6-3.

Po 8 minutach walka na środkowym pasie spadła na korzyść Soar i wyglądało na to, że mogą zacząć śnieżyć swoją przewagę, tak jak w poprzedniej grze. Ale angażowanie się w dżunglę sprawiło, że wyglądali trochę niepewnie po tym, jak Eager dostał kilka kluczowych zabójstw, a Eager żywił się tym impetem, by złapać trzy kolejne podczas następnego zaangażowania w Złotą Furię. Chociaż nie byli w stanie go zabezpieczyć, zanim musieli się wycofać, wkrótce obrócili się, by złapać Złotą Furię i 4 kolejne zabójstwa na Soar.

Chętny prawie nie wziął Ognistego Giganta, ale Soar wszedł w ostatniej sekundzie, by spróbować ukraść. Nie mogli jednak tego zrobić i stracili 2 osoby w walce. Soar próbował się przegrupować, ale nacisk na mapę Eagera był po prostu zbyt duży i nie mogli utrzymać się na swoim miejscu.

Niedługo potem Eager zdecydował się na ostateczny atak na bazę Soar, by wziąć Titana i wygrać mecz - zdobywając dla nich pierwszy tytuł w Mistrzostwach Konsoli i ładny grosz w nagrodach.

Smite Console World Champions! Tak dumni z tych facetów @eGrJellly @eGrMyflin @eGrDwurst @eGrUnre @eGrAirCougar pic.twitter.com/FxA3ezRxOY

- Team Eager (@EgrWorld) 8 stycznia 2017

Pozostało tylko Mistrzostwa Świata w PC, w których aktualni mistrzowie NRG zmierzą się z zespołem EU Obey. Bądź na bieżąco z GameSkinny, aby dowiedzieć się więcej, gdy akcja rozgrywa się na Hi-Rez Expo 2017!